Webshop
Rigid Click PVC vinylvloer | Grey Oak | 6 mm | 0,70 mm | 21dB
Marktprijs: €49,99
€34,99^>
Reken 10% extra voor snijverlies
Aantal pakketten: 0
Lange en brede planken Geïntegreerde - & geluidsdempende ondervloer Hoogwaardige kwaliteit 100% waterbestendig, geschikt voor natte ruimtes Geluidsdemping tot 21 dB Luxe afwerking: EIR (Embossed-in-Register)
Deze Rigid Click PVC vinylvloer in grijze Eik met geïntegreerde ondervloer combineert het beste uit 2 werelden: de luxueuze uitstraling van natuurlijk hout en de gebruiksgemak van duurzame PVC. Met een dikte van 6 mm, een sterke slijtlaag van 0,70 mm en het eenvoudige 5G kliksysteem, is deze vinylvloer ontworpen voor intensief woon- en commercieel gebruik. Deze rigid PVC vinylvloer is uitermate geschikt voor natte ruimtes. Dankzij kwaliteitsvolle look en stabiele opbouw is dit de ideale vinylvloer om warmte, gemak en duurzaamheid te combineren, Deze extra geluidsdempende vinylvloer is zowel geschikt in renovaties als in nieuwbouw.
SEV129
| Lengte | 1522 mm |
|---|---|
| Breedte | 229 mm |
| Dikte | 6 mm |
| Slijtlaag | 0,70 mm |
| Pakketinhoud | 2,091 m² (6 planken/pak) |
| Kleur | Eik |
| Look | EIR (Embossed-in-Register) |
| Oppervlakte | Asynchrone oppervlaktestructuur |
| Materiaal | PVC |
| Verbinding | 5G click |
| Geluidsreductie | ∆ Llin10 dB |
| Plaatsing | zwevend met klikverbinding |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Geschikt voor vloerkoeling | Ja |
| Slijtvastheid/krasbestendigheid | Extreem slijtvast/krasbestendig |
| Waterbestendig | 100% waterbestendig |
| UV-bestendig | Hoge UV-bestendigheid |
| Brandvertragend | Brandklasse Bfl-S1 |
| Warmteweerstand (R) | 0,019 m² K/W |
| Geschikt voor huisdieren | Ja |
| Gebruiksklasse Huishoudelijk gebruik | Klasse 23 |
| Gebruiksklasse Commercieel gebruik | Klasse 34 |
| Plaatsingsniveau | Eenvoudige zelfplaatsing |
| Fabrieksgarantie (particulier) | 15 jaar |
| Ftalaten | Vrij van ftalaten |
| Toepassing | Keuken, badkamer, living, slaapkamer, inkomhal, salon, garage, zolder, kelder, bureau, kantoorruimte, winkelruimte |
Andere interessante producten
-
LUX MATT – regenererende was voor parket – 1l – Tover
€ 19,88 Bekijk product€19,88
-
ESSENZA – 2-comp. vernis – Extra mat – watergedragen – 5l + 0,5l – Tover
Bekijk product -
Aanbieding!
Parket Eik – natural vernis – brede plank – 220x2200x14 mm – PUR012220
Oorspronkelijke prijs was: € 371,71.€ 260,20Huidige prijs is: € 260,20. Bekijk product-30%Marktprijs: €128
€89,60
-
Aanbieding!
Parket Eik – Charlotte – Natural Oil – 5G click
Oorspronkelijke prijs was: € 45,86.€ 29,65Huidige prijs is: € 29,65. Bekijk product-35%Marktprijs: €45,40 /m²
€29,95 /m²
Vaak samen gekocht
-
MAKE-UP MATT – regenererende was – parket, lvt, spc & laminaat – 1l – Tover
€ 28,02 Bekijk product€28,02
-
Aanbieding!
Parket Eik – Natural Oil – Franse Eik – 14x190x1900mm – T&G – HCCA022
Oorspronkelijke prijs was: € 233,06.€ 186,42Huidige prijs is: € 186,42. Bekijk product-20%Marktprijs: €80.70 /m²
€64,55 /m²
-
ESSENZA – 2-comp. vernis – Extra mat – watergedragen – 5l + 0,5l – Tover
Bekijk product -
L’OLIO 100% – Natuurlijke solventvrije olie – 2,5l – Tover (kopie)
€ 179,74 Bekijk product€179,74
















