Webshop
Aanbieding!
« Terug naar volledig aanbod
Reken 10% extra voor snijverlies
Laminaat Eik lichtgrijs – 7 mm – 4-zijdig V-groef
Marktprijs: €27,95
€7,50^>
Reken 10% extra voor snijverlies
Aantal pakketten: 0
137 op voorraad
| Lengte | 1380 mm |
|---|---|
| Breedte | 193 mm |
| Dikte | 7 mm |
| Decor | Eik natuur |
| Materiaal | HDF |
| Verbinding | 5G klikverbinding |
| V-groef | 4-zijdig |
| Plaatsing | zwevend met klikverbinding |
| Pakketinhoud | 2,397 m² |
| Levereenheid | Pak |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Geschikt voor vloerkoeling | Ja |
| Geschikt voor huisdieren | Ja |
| Gebruiksklasse | AC3 Klasse 31 |
| Houtcertificering | FSC |
| Herkomst hout | Europa – Zwitserland |
| Fabrieksgarantie (particulier) | 20 jaar |
Andere interessante producten
-
Aanbieding!
Parket Eik Vintage – Unfinished – 14x22x220 mm – T&G – HCCO220
Oorspronkelijke prijs was: € 227,70.€ 182,17Huidige prijs is: € 182,17. Bekijk product-20%Marktprijs: €78,41 /m²
€62,73 /m²
-
Aanbieding!
LOT van 13,85 m²: Eiken parket meerlaags – oxidatieve olie wit
Oorspronkelijke prijs was: € 285,31.€ 91,38Huidige prijs is: € 91,38. Bekijk productNog 13,85 m²Marktprijs: €103
€32,99
-
Aanbieding!
Eiken Parket – Invisible Vernis – 14x190x1900 mm – T&G – HCCA010
Oorspronkelijke prijs was: € 233,06.€ 186,42Huidige prijs is: € 186,42. Bekijk product-20%Marktprijs: €80,70 /m²
€64,55 /m²
-
Aanbieding!
Eiken parket – matt white lacquer – 1092x130x14
Oorspronkelijke prijs was: € 59,35.€ 29,65Huidige prijs is: € 29,65. Bekijk product-50 %Marktprijs: €59,95
€29,95
Vaak samen gekocht
-
L’OLIO 100% – Natuurlijke solventvrije olie – 1l – Tover
€ 80,54 Bekijk product€80,54
-
Aanbieding!
Rigid Click PVC vinylvloer | Eik Cappuccino | 6 mm | 0,70 mm | 21dB
Oorspronkelijke prijs was: € 104,53.€ 73,15Huidige prijs is: € 73,15. Bekijk product-30%Marktprijs: €49,99
€34,99
-
Aanbieding!
Parket Eik – natural vernis – 190x1900x14 mm – T&G – PUR012
Oorspronkelijke prijs was: € 335,00.€ 234,50Huidige prijs is: € 234,50. Bekijk product-30%Marktprijs: €116
€81,20
-
Aanbieding!
Parket Eik VINTAGE – extra brede plank – strong smoked oil – VIN063220
Oorspronkelijke prijs was: € 316,24.€ 221,37Huidige prijs is: € 221,37. Bekijk product-30%Marktprijs: €108,90 incl.
€76,20 incl.





















