Webshop
Parket Eik Vintage – Unfinished – 14x22x220 mm – T&G – HCCO220
Marktprijs: €78,41 /m²
€62,73 /m²^>
Reken 10% extra voor snijverlies
Aantal pakketten: 0
Europees eik rustiek, geborsteld en subtiel verouderd.
Grotere knopen en scheuren geven de vloer karakter.
Uniek omdat de meeste scheuren niet zijn opgestopt.
Onafgewerkt
| Houtsoort | Eik Quercus Robur |
|---|---|
| Afwerking | Onbehandeld |
| Textuur | Geborsteld |
| Lengte | 600-2200 mm |
| Breedte | 220 mm |
| Dikte | 14 mm |
| Toplaag | 3,5 mm (+-0,5 mm) |
| Opbouw | MTX |
| Verbinding | tand – groef |
| Plaatsing | T&G – volle verlijming aanbevolen – zwevende plaatsing mogelijk |
| Vloerverwarming | Geschikt, mits naleving geldende voorschriften |
| Vloerkoeling | Ja |
| Glansgraad | +/- 8 |
| Pakketinhoud | 2,904 m² |
| Levereenheid | Pak |
| Binnenklimaat | A+ |
| Brandweerstand | Dfl S1 |
| Formaldehyde uitstoot | E1 |
| Thermische geleidbaarheid | 0,12W/mK |
| Vochtigheidsgraad | 9% (+/- 2%) |
| Duurzaamheidsklasse | Klasse 1 |
Andere interessante producten
-
Aanbieding!
Rigid Click PVC vinylvloer | Grey Oak | 6 mm | 0,70 mm | 21dB
Oorspronkelijke prijs was: € 104,53.€ 73,15Huidige prijs is: € 73,15. Bekijk product-30%Marktprijs: €49,99
€34,99
-
UNIQUA PAINT BLACK – verf op waterbasis – self-linking – 2,5l – Tover
€ 228,15 Bekijk product€228,15
-
Aanbieding!
Parket Eik – VISGRAAT – Unfinished natural – 120×600 mm – PUR013HB
Oorspronkelijke prijs was: € 100,22.€ 70,15Huidige prijs is: € 70,15. Bekijk product-30%Marktprijs: €116
€81,20
-
ESSENZA – 2-comp. vernis – Extra mat – watergedragen – 1l + 0,1l – Tover
€ 81,98 Bekijk product€81,98






