Webshop
Parket Eik – natural vernis – brede plank – 220x2200x14 mm – PUR012220
Marktprijs: €128
€89,60^>
Reken 10% extra voor snijverlies
Aantal pakketten: 0
Eiken parket regio Brussel
Eiken parket natural afgewerkt met extra brede plank. Strak en zogoed als knooploos. Deze houten vloer is legklaar en past dankzij haar rustig karakter, perfect in elke ruimte.
Een kwaliteitsparket die egaal is van kleur en quasi spintvrij. Zeer nauwkeurige houtselectie, voornamelijk AB
| Houtsoort | Eik Quercus Rubra |
|---|---|
| Afwerking | natural vernist |
| Textuur | Geborsteld |
| Lengte | 600-2200 mm |
| Breedte | 220 mm |
| Dikte | 14 mm |
| Toplaag | 3 mm |
| Opbouw | drielaags |
| Plaatsing | T&G – volle verlijming aanbevolen – zwevende plaatsing mogelijk |
| Vloerverwarming | Geschikt, mits naleving geldende voorschriften |
| Vloerkoeling | Ja |
| Glansgraad | 5-7% |
| Pakketinhoud | 2,904 m² |
| Levereenheid | Pak |
| Brandweerstand | Dfl S1 |
| Formaldehyde uitstoot | E1 |
| Thermische geleidbaarheid | 0,12W/mK |
| Vochtigheidsgraad | 6 – 8 % (+/- 2%) |
Andere interessante producten
-
Aanbieding!
Vinylvloer Rigid Click PVC | FIV002 | 5,5 mm | 0,55 mm | 19dB
Oorspronkelijke prijs was: € 83,62.€ 58,50Huidige prijs is: € 58,50. Bekijk product-30%Marktprijs: €39,99
€27,99
-
Aanbieding!
Parket Eik Vintage – Invisible vernis – 14x190x1900mm – T&G – HCCO
Oorspronkelijke prijs was: € 171,00.€ 136,80Huidige prijs is: € 136,80. Bekijk product-20%Marktprijs: €78,95 /m²
€63,16 /m²
-
Aanbieding!
Parket Eik – White Lacquer – Franse Eik 14x190x1900mm – T&G – HCCA011
Oorspronkelijke prijs was: € 233,06.€ 186,42Huidige prijs is: € 186,42. Bekijk product-20%Marktprijs: €80,70
€64,55
-
Aanbieding!
TOVCOL MS Start – 1-componentenlijm – Tover
Oorspronkelijke prijs was: € 149,00.€ 127,00Huidige prijs is: € 127,00. Bekijk product€127
Vaak samen gekocht
-
Eiken parket meerlaags – eik 3-strooks – naturel mat vernist
€ 24,99 Bekijk productSold out!Marktprijs: €39,99
va. €19,99 /m²
-
Aanbieding!
Eiken Parket – Natural Vernis – 15x190x1700mm – T&G – HCOH012
Oorspronkelijke prijs was: € 244,48.€ 195,58Huidige prijs is: € 195,58. Bekijk product-20%Marktprijs: €95,13 /m²
€76,10 /m²
-
Aanbieding!
Parket Eik VINTAGE – light smoked oil – extra brede plank – VIN061220
Oorspronkelijke prijs was: € 316,24.€ 221,37Huidige prijs is: € 221,37. Bekijk product-30%Marktprijs: €108,90 incl.
€76,20 incl.
-
Aanbieding!
Lot van 9,59 m²: Eiken parket – mat invisible vernis white
Oorspronkelijke prijs was: € 82,13.€ 41,03Huidige prijs is: € 41,03. Bekijk product-50%Marktprijs: €59,95/m²
€29,95 /m²











