Webshop
Aanbieding!
« Terug naar volledig aanbod
Reken 10% extra voor snijverlies
Laminaat Eik Multicolor grijs – 8 mm – 4-zijdig V-groef
Marktprijs: €27,95
€7,50^>
Reken 10% extra voor snijverlies
Aantal pakketten: 0
112 op voorraad
| Lengte | 1380 mm |
|---|---|
| Breedte | 193 mm |
| Dikte | 8 mm |
| Decor | Eik |
| Materiaal | HDF |
| Verbinding | 5G klikverbinding |
| V-groef | 4-zijdig |
| Plaatsing | zwevend met klikverbinding |
| Pakketinhoud | 2,131 m² |
| Levereenheid | Pak |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Geschikt voor vloerkoeling | Ja |
| Geschikt voor huisdieren | Ja |
| Gebruiksklasse | AC4 Klasse 32 |
| Houtcertificering | FSC |
| Herkomst hout | Europa – Zwitserland |
| Fabrieksgarantie (particulier) | 25 jaar |
Andere interessante producten
-
Aanbieding!
Parket Eik – Vintage – Unfinished – T&G -14x190x1900 mm – HCCO220
Oorspronkelijke prijs was: € 159,09.€ 127,27Huidige prijs is: € 127,27. Bekijk product-20%Marktprijs: €73,45 /m²
€58,76 /m²
-
Aanbieding!
Parket Eik – unfinished white – 190x1900x10 mm – T&G – 10PUR010
Oorspronkelijke prijs was: € 279,41.€ 195,65Huidige prijs is: € 195,65. Bekijk product-30%Marktprijs: €96,75
€67,75
-
Aanbieding!
Eiken Parket – Unfinished – Franse Eik – T&G – 14x190x1900 mm – HCCA000
Oorspronkelijke prijs was: € 228,15.€ 181,77Huidige prijs is: € 181,77. Bekijk product-20%Marktprijs: €79,00 /m²
€62,94 /m²
-
Aanbieding!
Eiken Parket RUSTIEK – strong smoked oil – 190x1900x14 mm – AUT063
Oorspronkelijke prijs was: € 279,41.€ 195,60Huidige prijs is: € 195,60. Bekijk product-30%Marktprijs: €96,75
€67,70
Vaak samen gekocht
-
Aanbieding!
Parket Eik – unfinished natural – 190x1900x10 mm – T&G – 10PUR013
Oorspronkelijke prijs was: € 279,41.€ 195,65Huidige prijs is: € 195,65. Bekijk product-30%Marktprijs: €96,75
€67,75
-
L’OLIO 100% – Natuurlijke solventvrije olie – 2,5l – Tover (kopie)
€ 179,74 Bekijk product€179,74
-
Aanbieding!
Eiken parket – mat vernis cream – 180 x 14 mm
Oorspronkelijke prijs was: € 82,13.€ 41,03Huidige prijs is: € 41,03. Bekijk product-50%Marktprijs: €59,95/m²
€29,95 /m²
-
Aanbieding!
Rigid Click PVC vinylvloer | Eik Cappuccino | 6 mm | 0,70 mm | 21dB
Oorspronkelijke prijs was: € 104,53.€ 73,15Huidige prijs is: € 73,15. Bekijk product-30%Marktprijs: €49,99
€34,99



















