Webshop
Eiken parket – mat vernis smoke – 14 x 180mm
Marktprijs: €59,95/m²
€29,95 /m²^>
Reken 10% extra voor snijverlies
Aantal pakketten: 0
60 op voorraad
Kwaliteitsvolle eiken parket aan outletprijs. Deze prachtige vloer, met mooie brede planken en zonder veel knopen, heeft een rustige, tijdloze uitstraling. Eenvoudig te plaatsen dankzij het gepattenteerd 5G clicksysteem.
mat vernis gerookt
| Gewicht | 11,3 kg |
|---|---|
| Houtsoort | Eik |
| Afwerking | mat gerookt |
| Lengte | 1092 mm |
| Breedte | 180 mm |
| Dikte | 14 mm |
| Opbouw | HDF |
| Verbinding | 5G click |
| Vloerverwarming | Geschikt, mits naleving geldende voorschriften |
| Vloerkoeling | Ja |
| Pakketinhoud | 1,37 m² |
| Levereenheid | Pak |
| Binnenklimaat | A+ |
| Uitsortering | second grade |
Andere interessante producten
-
Aanbieding!
Parket Eik – Visgraat – Unfinished – 15x122x610 mm – T&G – HCOH000
Oorspronkelijke prijs was: € 111,23.€ 88,98Huidige prijs is: € 88,98. Bekijk product-20%Marktprijs: €93,39 /m²
€74,71 /m²
-
Aanbieding!
Vinylvloer Rigid Click PVC | FIV001 | brede plank | 55 mm | 0,55 | 19dB
Oorspronkelijke prijs was: € 83,62.€ 58,50Huidige prijs is: € 58,50. Bekijk product-30%Marktprijs: €39,99
€27,99
-
Aanbieding!
Clickvinyl PVC VISGRAAT Donkere Eik | 60x146x730 | slijtlaag 0,70 | 21dB
Oorspronkelijke prijs was: € 95,46.€ 66,50Huidige prijs is: € 66,50. Bekijk product-30%Marktprijs: €55,99
€38,99
-
Aanbieding!
Rigid Click PVC vinylvloer | Eik Cappuccino | 6 mm | 0,70 mm | 21dB
Oorspronkelijke prijs was: € 104,53.€ 73,15Huidige prijs is: € 73,15. Bekijk product-30%Marktprijs: €49,99
€34,99
















