Webshop
Aanbieding!
« Terug naar volledig aanbod
Reken 10% extra voor snijverlies
Laminaat Lichte Eik met houtstructuur – 8 mm – 4 zijdige V-groef
Marktprijs: €15.99
€7,95^>
Reken 10% extra voor snijverlies
Aantal pakketten: 0
16 op voorraad
| Lengte | 1292 mm |
|---|---|
| Breedte | 135 mm |
| Dikte | 8 mm |
| Type materiaal | HDF |
| Decor | Houtlook – kleur natuur eik |
| Type verbinding | klikverbinding |
| V-groef | 4-zijdig |
| Plaatsing | zwevend met klikverbinding |
| Pakketinhoud | 1,395 m² |
| Levereenheid | Pak |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Geschikt voor vloerkoeling | Ja |
| Geschikt voor huisdieren | Ja |
| Niveau waterbestendigheid | Niet waterbestendig |
| Gebruiksklasse | AC4 Klasse 32 – normaal commercieel gebruik |
| Houtcertificering | PEFC |
| Fabrieksgarantie (particulier) | 20 jaar |
| Licht en zonbestendig | Ja |
Andere interessante producten
-
Aanbieding!
Parket Eik – natural smoked – 190x1900x14 mm – T&G – PUR014
Oorspronkelijke prijs was: € 335,00.€ 234,50Huidige prijs is: € 234,50. Bekijk product-30%Marktprijs: €116
€81,20
-
Aanbieding!
Parket Eik – VISGRAAT – Natural vernis – 120×600 mm – PUR012HB
Oorspronkelijke prijs was: € 100,22.€ 70,15Huidige prijs is: € 70,15. Bekijk product-30%Marktprijs: €116
€81,20
-
TOVCOL TP5 – Vinyllijm voor hout, parket en laminaat – 0,5l – Tover
€ 11,44 Bekijk product€11,44
-
Aanbieding!
Parket Eik – Wit Geolied – Franse Eik – 14x190x1900mm – T&G – HCCA021
Oorspronkelijke prijs was: € 233,06.€ 186,42Huidige prijs is: € 186,42. Bekijk product-20%Marktprijs: €80,70 /m²
€64,55 /m²
Vaak samen gekocht
-
Aanbieding!
Vinylvloer Rigid Click PVC | FIV001 | brede plank | 55 mm | 0,55 | 19dB
Oorspronkelijke prijs was: € 83,62.€ 58,50Huidige prijs is: € 58,50. Bekijk product-30%Marktprijs: €39,99
€27,99
-
Aanbieding!
Parket Eik – Visgraat – Invisible Vernist – 15x122x610 mm – T&G – HCOH010
Oorspronkelijke prijs was: € 113,30.€ 90,63Huidige prijs is: € 90,63. Bekijk product-20%Marktprijs: €95,13 /m²
€76,10 /m²
-
Aanbieding!
Parket Eik – Wit Geolied – Franse Eik – 14x190x1900mm – T&G – HCCA021
Oorspronkelijke prijs was: € 233,06.€ 186,42Huidige prijs is: € 186,42. Bekijk product-20%Marktprijs: €80,70 /m²
€64,55 /m²
-
ESSENZA – 2-comp. vernis – Extra mat – watergedragen – 1l + 0,1l – Tover
€ 81,98 Bekijk product€81,98










