Webshop
Rigid Click PVC vinylvloer | lichte Eik | 6 mm | 0,70 mm | 21dB
Marktprijs: €49,99
€34,99^>
Reken 10% extra voor snijverlies
Aantal pakketten: 0
Lange en brede planken Geïntegreerde - & geluidsdempende ondervloer Hoogwaardige kwaliteit 100% waterbestendig, geschikt voor natte ruimtes Geluidsdemping tot 21 dB Luxe afwerking: EIR (Embossed-in-Register)
Deze Rigid Click PVC vinylvloer Lichte Eik met geïntegreerde ondervloer combineert het beste uit 2 werelden: de luxe uitstraling van natuurlijk hout en de gebruiksgemak van duurzame PVC. Met een dikte van 6 mm, een sterke slijtlaag van 0,70 mm en het eenvoudige 5G kliksysteem, is deze vinylvloer ontworpen voor intensief woon- en commercieel gebruik. Deze rigid Click PVC vinylvloer is uitermate geschikt voor natte ruimtes. Dankzij stijlvolle look en stabiele opbouw is dit de ideale vinylvloer om warmte, gemak en duurzaamheid in één ruimte samen te brengen, Deze extra stille geluidsdempende vinylvloer is zowel geschikt in renovaties als in nieuwbouw.
SEV125
| Lengte | 1522 mm |
|---|---|
| Breedte | 229 mm |
| Dikte | 6 mm |
| Slijtlaag | 0,70 mm |
| Pakketinhoud | 2,091 m² (6 planken/pak) |
| Kleur | lichte eik |
| Look | EIR (Embossed-in-Register) |
| Oppervlakte | Synchrone oppervlaktestructuur |
| Materiaal | PVC |
| Verbinding | 5G click |
| Geluidsreductie | ∆ Llin10 dB |
| Toepassing | Keuken, badkamer, living, slaapkamer, inkomhal, salon, garage, zolder, kelder, bureau, kantoorruimte, winkelruimte |
| Plaatsing | zwevend met klikverbinding |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Geschikt voor vloerkoeling | Ja |
| Slijtvastheid/krasbestendigheid | Extreem slijtvast/krasbestendig |
| Waterbestendig | 100% waterbestendig |
| UV-bestendig | Hoge UV-bestendigheid |
| Brandvertragend | Brandklasse Bfl-S1 |
| Warmteweerstand (R) | 0,019 m² K/W |
| Geschikt voor huisdieren | Ja |
| Gebruiksklasse Huishoudelijk gebruik | Klasse 23 |
| Gebruiksklasse Commercieel gebruik | Klasse 34 |
| Plaatsingsniveau | Eenvoudige zelfplaatsing |
| Fabrieksgarantie (particulier) | 15 jaar |
| Ftalaten | Vrij van ftalaten |
Andere interessante producten
-
Quickstep Blos – Peperkoek Eik – AVSPU40278
€ 106,29 Bekijk productMarktprijs: n.v.t.
€49,95 /m²
-
Aanbieding!
LOT van 11,08 m²: Eiken parket – cream white mat vernist
Oorspronkelijke prijs was: € 135,58.€ 74,56Huidige prijs is: € 74,56. Bekijk productnog 11,08 m²Marktprijs: €59,99
€32,99
-
Aanbieding!
Laminaat Eik Multicolor Naturel – 8 mm – 4-zijdig V-groef
Oorspronkelijke prijs was: € 59,57.€ 15,98Huidige prijs is: € 15,98. Bekijk product- 75%Marktprijs: €27,95 /m²
€7,50 /m²
-
Aanbieding!
Parket Eik – Wit Geolied – Franse Eik – 14x190x1900mm – T&G – HCCA021
Oorspronkelijke prijs was: € 233,06.€ 186,42Huidige prijs is: € 186,42. Bekijk product-20%Marktprijs: €80,70 /m²
€64,55 /m²
Vaak samen gekocht
-
Aanbieding!
Eiken Parket RUSTIEK – Invisible Oil – 190x1900x14 mm – AUT050
Oorspronkelijke prijs was: € 279,41.€ 195,60Huidige prijs is: € 195,60. Bekijk product-30%Marktprijs: €96,75
€67,70
-
Aanbieding!
Parket Eik RUSTIC LIGHT – extra brede plank – invisible look vernis – NAT010220
Oorspronkelijke prijs was: € 336,86.€ 235,80Huidige prijs is: € 235,80. Bekijk product-30%Marktprijs: €116 incl.
€81,20 incl.
-
QUICK-STEP Basic PLUS Ondervloer – 2 mm – 60 m² – QSUDLBP60
€ 237,00 Bekijk product3,95 /m²
-
Aanbieding!
Laminaat Eik Natuur – 7 mm – 4-zijdig V-groef
Oorspronkelijke prijs was: € 67,00.€ 17,98Huidige prijs is: € 17,98. Bekijk product- 74%Marktprijs: €27,95 /m²
€7,50 /m²













