Webshop
Eiken Parket RUSTIEK – Invisible Oil – 190x1900x14 mm – AUT050
Marktprijs: €96,75
€67,70^>
Reken 10% extra voor snijverlies
Aantal pakketten: 0
Ontdek onze collectie rustiek eiken parket in onze showroom in Merchtem
houtsoort: Europese eik
sortering CD: karakteristiek licht rustiek
afwerking: invisible oil
hoge kwaliteit, steeds laag geprijsd
onmiddellijk leverbaar uit grote stock
deskundig advies in onze showroom te Merchtem
Deze karaktervolle eiken parketvloer is ideaal om elke woonruimte een warme, authentieke uitstraling te geven. De natuurlijke kleurverschillen in het hout zorgen voor een mooie diepte en levendig karakter.
Knopen tot 50 mm en barsten tot 8 mm geven deze rustieke eiken parket extra charme en puurheid — perfect voor wie houdt van een natuurlijke en doorleefde look.
De vloer is afgewerkt met invisible oil, waardoor het hout zijn natuurlijke uitstraling behoudt. Zij wordt legklaar geleverd.
Een hoogwaardige parketvloer uit Europese eik, die wij zorgvuldig selecteren met aandacht voor kwaliteit en schoonheid. Zo garanderen we de laagste prijs voor de meest mooie en duurzame parket met een lange levensduur.
Bestel snel online of kom langs in onze showroom te Merchtem, nabij Brussel en wordt even enthousiast van onze collectie rustiek eiken parket en ons volledig aanbod vloeren
| Houtsoort | Eik Quercus Robur |
|---|---|
| Afwerking | invisible oil |
| Textuur | Geborsteld |
| Sortering | CD – licht rustiek |
| Lengte | 600-1900 mm |
| Breedte | 190 mm |
| Dikte | 14 mm |
| Toplaag | 3 mm |
| Opbouw | drielaags |
| Plaatsing | T&G – volle verlijming aanbevolen – zwevende plaatsing mogelijk |
| Vloerverwarming | Geschikt, mits naleving geldende voorschriften |
| Vloerkoeling | Ja |
| Glansgraad | 5-7% |
| Pakketinhoud | 2,888 m² |
| Levereenheid | Pak |
| Brandweerstand | Dfl S1 |
| Formaldehyde uitstoot | E1 |
| Thermische geleidbaarheid | 0,12W/mK |
| Vochtigheidsgraad | 6 – 8 % (+/- 2%) |
Andere interessante producten
-
MYFLOOR CLEANER – reinigingsmiddel voor alle soorten vloeren – 1l – Tover
€ 15,32 Bekijk product€15,32
-
Aanbieding!
LOT van 8 m²: Eiken parket – vintage – naturel geolied
Oorspronkelijke prijs was: € 151,98.€ 65,98Huidige prijs is: € 65,98. Bekijk productlot van 8m²Marktprijs: €75,99
€32,99
-
ESSENZA – 2-comp. vernis – Extra mat – watergedragen – 5l + 0,5l – Tover
Bekijk product -
Aanbieding!
Parket Eik – Unfinished natural – brede plank – 220x2200x14 mm – PUR013220
Oorspronkelijke prijs was: € 371,71.€ 260,20Huidige prijs is: € 260,20. Bekijk product-30%Marktprijs: €128
€89,60
Vaak samen gekocht
-
Aanbieding!
Parket Eik – Natural Oil – Franse Eik – 14x190x1900mm – T&G – HCCA022
Oorspronkelijke prijs was: € 233,06.€ 186,42Huidige prijs is: € 186,42. Bekijk product-20%Marktprijs: €80.70 /m²
€64,55 /m²
-
OLIE CROSS-LINKER – Solventvrij – 100 ml – Tover
€ 29,84 Bekijk product€29,84
-
ESSENZA – 2-comp. vernis – Extra mat – watergedragen – 1l + 0,1l – Tover
€ 81,98 Bekijk product€81,98
-
Aanbieding!
Vinyl – PVC – rigid click – Serene Oak Blonde
Oorspronkelijke prijs was: € 81,02.€ 35,03Huidige prijs is: € 35,03. Bekijk product- 60%Marktprijs: €29,95
€12,95







