Webshop
QUICK-STEP Basic Ondervloer – 3 mm – 15 m² – QSUDLUN15
Voor laminaat- en parketvloer
Bescherming tegen opstijgend vocht
Eenvoudig te plaatsen
Uitstekende akoestische isolatie
Combineerbaar met vloerverwarming
Zorgt voor een vlakke ondergrond
Deze ondervloer is de beste allrounder als het gaat om geluidsreductie. Hij is ideaal voor ruimtes met veel voetverkeer. Hij maximaliseert de geluidsreductie in de ruimte zelf en in de onderliggende ruimte.
Daarnaast beschermt deze ondervloer uw laminaat of parket ook tegen rijzend vocht. Om volledig dampdicht te zijn is het aanbevolen om de naden tussen verschillende stroken ondervloer dicht te plakken met een dampdichte tape.
De Quick-Step Basic ondervloer is een Polyethyleenschuim met gesloten celstructuur waarvan de bovenkant voorzien is van versterkende folie uit PE
| Eigenschappen | Vermindert reflectiegeluid en impactgeluid. |
|---|---|
| Dikte | 3 mm |
| m² per rol | 15 m² |
| Afmetingen | 12,50 m x 01,20 m |
| Stukgewicht | 1,430 kg |
| Ondergrond | Beton |
| Doorgangsgeluid | Score: ΔLw (dB): 18-19 dB |
| Reflectiegeluid | Score: * |
| Warmteweerstand | 0.075 m² °K/W |
| EAN code | 5410455500751 |
Andere interessante producten
-
L’OLIO 100% – Natuurlijke solventvrije olie – 1l – Tover
€ 80,54 Bekijk product€80,54
-

QUICK-STEP Basic Ondervloer – 3 mm – 60 m² – QSUDLUN60
€ 144,00 Bekijk product2,40 /m²
-
Aanbieding!
Rigid Click PVC vinylvloer | Grey Oak | 6 mm | 0,70 mm | 21dB
Oorspronkelijke prijs was: € 104,53.€ 73,15Huidige prijs is: € 73,15. Bekijk product-30%Marktprijs: €49,99
€34,99
-
Aanbieding!
Parket Eik – unfinished natural – 190x1900x10 mm – T&G – 10PUR013
Oorspronkelijke prijs was: € 279,41.€ 195,65Huidige prijs is: € 195,65. Bekijk product-30%Marktprijs: €96,75
€67,75
Vaak samen gekocht
-
Aanbieding!
Eiken Parket RUSTIEK – Invisible Oil – 190x1900x14 mm – AUT050
Oorspronkelijke prijs was: € 279,41.€ 195,60Huidige prijs is: € 195,60. Bekijk product-30%Marktprijs: €96,75
€67,70
-
Aanbieding!
Parket Eik – VISGRAAT – Unfinished natural – 120×600 mm – PUR013HB
Oorspronkelijke prijs was: € 100,22.€ 70,15Huidige prijs is: € 70,15. Bekijk product-30%Marktprijs: €116
€81,20
-
Aanbieding!
Parket Eik – VISGRAAT – Unfinished White – 120×600 mm – PUR010HB
Oorspronkelijke prijs was: € 100,22.€ 70,15Huidige prijs is: € 70,15. Bekijk product-30%Marktprijs: €116
€81,20
-
Aanbieding!
Parket Eik – natural vernis – 190x1900x10 – T&G – PUR012
Oorspronkelijke prijs was: € 279,41.€ 195,65Huidige prijs is: € 195,65. Bekijk product-30%Marktprijs: €96,75
€67,75














