Webshop
Aanbieding!
« Terug naar volledig aanbod
Eiken parket – mat vernis cream – 180 x 14 mm
Marktprijs: €59,95/m²
Uitverkocht
Kwaliteitsvolle eiken parket aan outletprijs. Deze prachtige vloer, met mooie brede planken en zonder veel knopen, heeft een warme natuurlijke uitstraling. Eenvoudig te plaatsen dankzij het gepattenteerd 5G clicksysteem.
Stijlvol afgewerkt in matte vernis cream
| Gewicht | 11,3 kg |
|---|---|
| Houtsoort | Eik |
| Afwerking | mat vernis cream |
| Lengte | 1092 mm |
| Breedte | 180 mm |
| Dikte | 14 mm |
| Opbouw | HDF |
| Verbinding | 5G click |
| Vloerverwarming | Geschikt, mits naleving geldende voorschriften |
| Vloerkoeling | Ja |
| Pakketinhoud | 1,37 m² |
| Levereenheid | Pak |
| Binnenklimaat | A+ |
| Uitsortering | second grade |
Andere interessante producten
-
Aanbieding!
Parket Eik – unfinished white – 190x1900x14 mm – T&G – PUR010
Oorspronkelijke prijs was: € 335,00.€ 234,50Huidige prijs is: € 234,50. Bekijk product-30%Marktprijs: €116
€81,20
-
Aanbieding!
Eiken parket – Oil Apricot sorbet – 14mm
Oorspronkelijke prijs was: € 45,86.€ 29,65Huidige prijs is: € 29,65. Bekijk product- 35%Marktprijs: €45,40 /m²
€29,95 /m²
-
Quickstep Bloom – Elegante naturelle Eik – AVMPU40316
€ 102,92 Bekijk productMarktprijs: n.v.t.
€54,95 /m²
-
Aanbieding!
Eiken parket – matt white lacquer – 1092x130x14
Oorspronkelijke prijs was: € 59,35.€ 29,65Huidige prijs is: € 29,65. Bekijk product-50 %Marktprijs: €59,95
€29,95
























