Webshop
Parket Eik – VISGRAAT – Unfinished natural – 120×600 mm – PUR013HB
Marktprijs: €116
€81,20^>
Reken 10% extra voor snijverlies
Aantal pakketten: 0
Ontdenk deze collectie EIKEN VISGRAAT PARKET in onze showroom te Merchtem
Deze VISGRAAT is strak en zogoed als knooploos. De houten vloer is legklaar en past dankzij haar authentiek karakter, stijlvol in elk interieur.
Een kwaliteitsparket die egaal is van kleur en quasi spintvrij. Zeer nauwkeurige houtselectie, voornamelijk AB
| Houtsoort | Eik Quercus Rubra |
|---|---|
| Afwerking | natural vernist |
| Textuur | Geborsteld |
| Lengte | 600 mm |
| Breedte | 120 mm |
| Dikte | 14 mm |
| Toplaag | 3 mm |
| Opbouw | drielaags |
| Plaatsing | T&G – volle verlijming aanbevolen – zwevende plaatsing mogelijk |
| Vloerverwarming | Geschikt, mits naleving geldende voorschriften |
| Vloerkoeling | Ja |
| Glansgraad | 5-7% |
| Pakketinhoud | 0,864 m² |
| Levereenheid | Pak |
| Brandweerstand | Dfl S1 |
| Formaldehyde uitstoot | E1 |
| Thermische geleidbaarheid | 0,12W/mK |
| Vochtigheidsgraad | 6 – 8 % (+/- 2%) |
Andere interessante producten
-
MYFLOOR CLEANER – reinigingsmiddel voor alle soorten vloeren – 1l – Tover
€ 15,32 Bekijk product€15,32
-
Aanbieding!
Parket Eik – Wengé look – 190x1900x14 mm – T&G – PUR015
Oorspronkelijke prijs was: € 335,00.€ 234,50Huidige prijs is: € 234,50. Bekijk product-30%Marktprijs: €116
€81,20
-
OLIE CROSS-LINKER – Solventvrij – 100 ml – Tover
€ 29,84 Bekijk product€29,84
-
Aanbieding!
Parket Eik – Natural Oil – 15x190x1700mm – T&G – HCOH022
Oorspronkelijke prijs was: € 244,48.€ 195,58Huidige prijs is: € 195,58. Bekijk product-20%Marktprijs: €95,13 /m²
€76,10 /m²
Vaak samen gekocht
-
Aanbieding!
Parket Eik – Visgraat – Natural Vernist – 15x122x610 mm – T&G – HCOH012
Oorspronkelijke prijs was: € 113,30.€ 90,63Huidige prijs is: € 90,63. Bekijk product-20%Marktprijs: 95,13 /m²
76,10 /m²
-
Aanbieding!
Parket Eik VINTAGE – extra brede plank – medium smoked oil – VIN062220
Oorspronkelijke prijs was: € 316,24.€ 221,37Huidige prijs is: € 221,37. Bekijk product-30%Marktprijs: €108,90 incl.
€76,20 incl.
-
TOVCOL PU2C – 2-componenten polyurethaanlijm – Solventvrij – Tover
Bekijk product -
Aanbieding!
Parket Eik – White Lacquer – Franse Eik 14x190x1900mm – T&G – HCCA011
Oorspronkelijke prijs was: € 233,06.€ 186,42Huidige prijs is: € 186,42. Bekijk product-20%Marktprijs: €80,70
€64,55








