Webshop
QUICK-STEP Unisound ondervloer – 2 mm – 15 m² – QSUDLDRUCO15
Voor laminaat- en parketvloer
Bescherming tegen opstijgend vocht
Eenvoudig te plaatsen
Uitstekende akoestische isolatie
Combineerbaar met vloerverwarming
Zorgt voor een vlakke ondergrond
Deze ondervloer is de beste allrounder als het gaat om geluidsreductie. Hij is ideaal voor ruimtes met veel voetverkeer. Hij maximaliseert de geluidsreductie in de ruimte zelf en in de onderliggende ruimte.
Daarnaast beschermt deze ondervloer uw laminaat of parket ook tegen rijzend vocht. Om volledig dampdicht te zijn is het aanbevolen om de naden tussen verschillende stroken ondervloer dicht te plakken met een dampdichte tape. Unisound heeft een geïntegreerde flap en kleefstrip voor een gemakkelijke installatie.
| Eigenschappen | Vermindert reflectiegeluid en impactgeluid. |
|---|---|
| Dikte | 2 mm |
| m² per rol | 15 m² |
| Afmetingen | 15,96 m x 0,94m |
| Stukgewicht | 3,750 kg |
| Ondergrond | Beton |
| Doorgangsgeluid | Score: ΔLw (dB): 19 dB |
| Reflectiegeluid | Score: *** |
| Dampdichtheid | 75 m |
| Warmteweerstand | 0.049 m² °K/W |
| EAN code | 5410455709543 |
Andere interessante producten
-
Aanbieding!
Clickvinyl PVC, VISGRAAT Eik Naturel | 60x146x730 | slijtlaag 0,70 | 21dB
Oorspronkelijke prijs was: € 95,46.€ 66,50Huidige prijs is: € 66,50. Bekijk product-30%Marktprijs: €55,99
€38,99
-
Aanbieding!
Eiken parket – mat vernis Gold – 180 x 14 mm
Oorspronkelijke prijs was: € 82,13.€ 41,03Huidige prijs is: € 41,03. Bekijk product-50%Marktprijs: €59,95/m²
€29,95 /m²
-
Parket QuickStep – Woestijn Eik extra mat – waterbestendig – CASC5111
€ 153,45 Bekijk productMarktprijs: n.v.t.
€73,95 /m²
-
Aanbieding!
Parket Eik – unfinished natural – 190x1900x14 mm – T&G – PUR013
Oorspronkelijke prijs was: € 335,00.€ 234,50Huidige prijs is: € 234,50. Bekijk product-30%Marktprijs: €116
€81,20
Vaak samen gekocht
-
Quickstep Bloom – Elegante naturelle Eik – AVMPU40316
€ 102,92 Bekijk productMarktprijs: n.v.t.
€54,95 /m²
-
Quickstep Classic – Biscuit Bruine Eik – CLM5794
€ 31,84 Bekijk productMarktprijs: n.v.t.
€19,95 /m²
-
Aanbieding!
Parket Eik – Unfinished – 15x189x1800mm – T&G – HCOH000
Oorspronkelijke prijs was: € 254,21.€ 203,36Huidige prijs is: € 203,36. Bekijk product-20%Marktprijs: €93,13 /m²
€74,71 /m²
-
Aanbieding!
Eiken parket – matt white lacquer – 1092x130x14
Oorspronkelijke prijs was: € 59,35.€ 29,65Huidige prijs is: € 29,65. Bekijk product-50 %Marktprijs: €59,95
€29,95



















