Webshop
Parket Eik – unfinished natural – 190x1900x14 mm – T&G – PUR013
Marktprijs: €116
€81,20^>
Reken 10% extra voor snijverlies
Aantal pakketten: 0
Eiken parket unfinished natural vernist, strak en zogoed als knooploos. Deze houten vloer is legklaar en past dankzij haar rustig karakter, perfect in elke ruimte.
Een kwaliteitsparket die egaal is van kleur en quasi spintvrij. Zeer nauwkeurige houtselectie, voornamelijk AB
| Houtsoort | Eik Quercus Rubra |
|---|---|
| Afwerking | unfinished natural |
| Textuur | Geborsteld |
| Lengte | 600-1900 mm |
| Breedte | 190 mm |
| Dikte | 14 mm |
| Toplaag | 3 mm |
| Opbouw | MTX |
| Plaatsing | T&G – volle verlijming aanbevolen – zwevende plaatsing mogelijk |
| Vloerverwarming | Geschikt, mits naleving geldende voorschriften |
| Vloerkoeling | Ja |
| Glansgraad | 5-7% |
| Pakketinhoud | 2,888 m² |
| Levereenheid | Pak |
| Brandweerstand | Dfl S1 |
| Formaldehyde uitstoot | E1 |
| Thermische geleidbaarheid | 0,12W/mK |
| Vochtigheidsgraad | 6 – 8 % (+/- 2%) |
Andere interessante producten
-
Aanbieding!
Clickvinyl PVC VISGRAAT Donkere Eik | 60x146x730 | slijtlaag 0,70 | 21dB
Oorspronkelijke prijs was: € 95,46.€ 66,50Huidige prijs is: € 66,50. Bekijk product-30%Marktprijs: €55,99
€38,99
-
LYMPHA – 2-comp. vernis – Natural look – watergedragen – 5l + 0,5l – Tover
€ 358,16 Bekijk product€358,16
-
Aanbieding!
Parket Eik VINTAGE – light smoked oil – extra brede plank – VIN061220
Oorspronkelijke prijs was: € 316,24.€ 221,37Huidige prijs is: € 221,37. Bekijk product-30%Marktprijs: €108,90 incl.
€76,20 incl.
-
Aanbieding!
Parket Eik – White Lacquer – Franse Eik – 14x150x1900 mm – T&G – HCCA011
Oorspronkelijke prijs was: € 155,77.€ 124,62Huidige prijs is: € 124,62. Bekijk product-20%Marktprijs: €68,32 /m²
€54,66 /m²
Vaak samen gekocht
-
Aanbieding!
Vinylvloer Rigid Click PVC | FIV003 | brede plank | 5,5mm | 0,55 | 19dB
Oorspronkelijke prijs was: € 83,62.€ 58,50Huidige prijs is: € 58,50. Bekijk product-30%Marktprijs: €39,99
€27,99
-
Aanbieding!
Eiken Parket RUSTIEK – Invisible Oil – 190x1900x14 mm – AUT050
Oorspronkelijke prijs was: € 279,41.€ 195,60Huidige prijs is: € 195,60. Bekijk product-30%Marktprijs: €96,75
€67,70
-
Quickstep Capture I Geverniste Naturelle Eik I SIG4749
€ 81,82 Bekijk productMarktprijs: n.v.t.
€39,95 /m²
-
Aanbieding!
Parket Eik – Unfinished – 15x189x1800mm – T&G – HCOH000
Oorspronkelijke prijs was: € 254,21.€ 203,36Huidige prijs is: € 203,36. Bekijk product-20%Marktprijs: €93,13 /m²
€74,71 /m²











