Webshop
Parket Eik – natural vernis – 190x1900x14 mm – T&G – PUR012
Marktprijs: €116
€81,20^>
Reken 10% extra voor snijverlies
Aantal pakketten: 0
Eiken parket natural vernist, strak en zogoed als knooploos. Deze houten vloer is legklaar en past dankzij haar warm karakter, perfect in elke ruimte.
Een kwaliteitsparket die egaal is van kleur en quasi spintvrij. Zeer zorgvuldige houtselectie, voornamelijk AB
| Houtsoort | Eik Quercus Rubra |
|---|---|
| Afwerking | natural vernist |
| Textuur | Geborsteld |
| Lengte | 600-1900 mm |
| Breedte | 190 mm |
| Dikte | 14 mm |
| Toplaag | 3 mm |
| Opbouw | MTX |
| Plaatsing | T&G – volle verlijming aanbevolen – zwevende plaatsing mogelijk |
| Vloerverwarming | Geschikt, mits naleving geldende voorschriften |
| Vloerkoeling | Ja |
| Glansgraad | 5-7% |
| Pakketinhoud | 2,888 m² |
| Levereenheid | Pak |
| Brandweerstand | Dfl S1 |
| Formaldehyde uitstoot | E1 |
| Thermische geleidbaarheid | 0,12W/mK |
| Vochtigheidsgraad | 6 – 8 % (+/- 2%) |
Andere interessante producten
-
Aanbieding!
Eiken parket – mat vernis smoke – 14 x 180mm
Oorspronkelijke prijs was: € 82,13.€ 41,03Huidige prijs is: € 41,03. Bekijk product-50%Marktprijs: €59,95/m²
€29,95 /m²
-
Aanbieding!

Parket Eik – natural vernis – brede plank – 220x2200x14 mm – PUR012220
Oorspronkelijke prijs was: € 371,71.€ 260,20Huidige prijs is: € 260,20. Bekijk product-30%Marktprijs: €128
€89,60
-
QUICK-STEP Unisound ondervloer – 2 mm – 15 m² – QSUDLDRUCO15
€ 115,50 Bekijk product7,70 /m²
-
LVT click ondervloer – PVC ondervloer vinyl – 1 mm – 10dB – 500 kPa – 15 m²
€ 71,70 Bekijk product4,78 /m²
Vaak samen gekocht
-
Aanbieding!
Parket Eik RUSTIC LIGHT – extra brede plank – invisible look vernis – NAT010220
Oorspronkelijke prijs was: € 336,86.€ 235,80Huidige prijs is: € 235,80. Bekijk product-30%Marktprijs: €116 incl.
€81,20 incl.
-
LVT click ondervloer – PVC ondervloer vinyl – 1 mm – 10dB – 500 kPa – 15 m²
€ 71,70 Bekijk product4,78 /m²
-
Aanbieding!
Eiken Parket RUSTIEK – strong smoked oil – 190x1900x14 mm – AUT063
Oorspronkelijke prijs was: € 279,41.€ 195,60Huidige prijs is: € 195,60. Bekijk product-30%Marktprijs: €96,75
€67,70
-
Aanbieding!
Parket Eik – VISGRAAT – Natural vernis – 120×600 mm – PUR012HB
Oorspronkelijke prijs was: € 100,22.€ 70,15Huidige prijs is: € 70,15. Bekijk product-30%Marktprijs: €116
€81,20






