Webshop
Vinylvloer Rigid Click PVC | FIV003 | brede plank | 5,5mm | 0,55 | 19dB
Marktprijs: €39,99
€27,99^>
Reken 10% extra voor snijverlies
Aantal pakketten: 0
Lange en brede planken Geïntegreerde - & geluidsdempende ondervloer 100% waterbestendig, geschikt voor natte ruimtes Geluidsdempend tot 19 dB
Deze Vinylvloer Rigid Click PVC in donkere eik met geïntegreerde ondervloer combineert het beste uit 2 werelden. Deze vinylvloer verenigt de natuurlijke uitstraling van geborsteld hout en het gebruiksgemak van vinyl. Met een dikte van 5,5 mm, een sterke slijtlaag van 0,55 mm, een 19 dB geluidsdempingen, is deze Vinylvloer Rigid Click PVC ontworpen voor intensief woon- en commercieel gebruik en uitermate geschikt voor natte ruimtes. Dankzij het stabiele opbouw en het populaire 2G kliksysteem is dit de ideale vloer om stijl, gemak en duurzaamheid te combineren, zowel in renovaties als in nieuwbouw.
FIV003
| Lengte | 1522 mm |
|---|---|
| Breedte | 229 mm |
| Dikte | 5,5 mm |
| Slijtlaag | 0,55 mm |
| Geïntegreerde ondervloer | Ja |
| Pakketinhoud | 2,091 m² (6 planken/pak) |
| Kleur | Donkere Eik |
| Look | Geborstelde houtstructuur (Wood Grain) |
| Oppervlakte | Asynchrone oppervlaktestructuur |
| Materiaal | Rigid Composite Board (RCB) |
| Verbinding | 2G click |
| Geluidsreductie | ∆ Lw 19 dB |
| Plaatsing | zwevend met klikverbinding |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Geschikt voor vloerkoeling | Ja |
| Slijtvastheid/krasbestendigheid | Extreem slijtvast/krasbestendig |
| Waterbestendig | 100% waterbestendig |
| UV-bestendig | Hoge UV-bestendigheid |
| Brandvertragend | Brandklasse Bfl-S1 |
| Warmteweerstand (R) | 0,019 m² K/W |
| Geschikt voor huisdieren | Ja |
| Gebruiksklasse Huishoudelijk gebruik | Klasse 23 |
| Gebruiksklasse Commercieel gebruik | AC5/Klasse 33 |
| Plaatsingsniveau | Eenvoudige zelfplaatsing |
| Fabrieksgarantie (particulier) | 15 jaar |
| Ftalaten | Vrij van ftalaten |
Andere interessante producten
-
Aanbieding!
Parket Eik Vintage – Invisible Vernis – 14x22x220mm – T&G – HCCO220
Oorspronkelijke prijs was: € 243,62.€ 194,89Huidige prijs is: € 194,89. Bekijk product-20%Marktprijs: €83,89 /m²
€67,11 /m²
-
Aanbieding!
Parket Eik – Charlotte – Natural Oil – 5G click
Oorspronkelijke prijs was: € 45,86.€ 29,65Huidige prijs is: € 29,65. Bekijk product-35%Marktprijs: €45,40 /m²
€29,95 /m²
-
Aanbieding!
Vinylvloer Rigid Click PVC | FIV001 | brede plank | 55 mm | 0,55 | 19dB
Oorspronkelijke prijs was: € 83,62.€ 58,50Huidige prijs is: € 58,50. Bekijk product-30%Marktprijs: €39,99
€27,99
-
L’OLIO 100% – Natuurlijke solventvrije olie – 2,5l – Tover (kopie)
€ 179,74 Bekijk product€179,74
Vaak samen gekocht
-
UNIQUA PAINT WHITE – verf op waterbasis – self-linking – 2,5l – Tover
€ 228,15 Bekijk product€228,15
-
RINOVOIL – Onderhoudsolie voor binnen- en buitengebruik – 1l – Tover
€ 37,44 Bekijk product€37,44
-
Aanbieding!
Laminaat Lichte Eik met houtstructuur – 8 mm – 4 zijdige V-groef
Oorspronkelijke prijs was: € 22,23.€ 10,43Huidige prijs is: € 10,43. Bekijk product-55%Marktprijs: €15.99
€7,95
-
QUICK-STEP Basic Ondervloer – 3 mm – 15 m² – QSUDLUN15
€ 36,00 Bekijk product2,40 /m²















