Webshop
Quickstep Capture I Geverniste Naturelle Eik I SIG4749
Marktprijs: n.v.t.
€39,95 /m²^>
Reken 10% extra voor snijverlies
Aantal pakketten: 0
Mix & match met tegelontwerpen
Authentieke houtlook
Authentieke voeg
Standaardplank
Levenslange garantie voor residentieel gebruik
C2C Certified Material Health Certificate-certificering
Combineerbaar met vloerverwarming en -koeling
Waterdicht
| Lengte | 1380 mm |
|---|---|
| Breedte | 212 mm |
| Dikte | 9 mm |
| Slijtlaag | Stain Guard- en Scratch Guard-technologie |
| Decor | Naturel |
| Houtsoort | Eik |
| Materiaal | DPL |
| Kern | Waterdichte HDF kern |
| Verbinding | Uniclic |
| Aantal groeven | 4 groeven |
| Type groeven | Authentieke voeg |
| Plaatsingsniveau | Eenvoudige zelfplaatsing |
| Pakketinhoud | 2,048 m² |
| Levereenheid | Pak |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Geschikt voor vloerkoeling | Ja |
| Slijtvastheid/krasbestendigheid | Extreem slijtvast/krasbestendig |
| Waterbestendige technologie | Hydroseal |
| UV-bestendig | klasse 4 en > 4 |
| Geschikt voor huisdieren | Ja |
| Gebruiksklasse Huishoudelijk gebruik | Klasse 21-22-23 |
| Gebruiksklasse Commercieel gebruik | AC4 Klasse 31-32 |
| Fabrieksgarantie (particulier) | levenslang |
Andere interessante producten
-
Aanbieding!
PVC Rigid Click Vinyl – Nostalgic Oak Cinnamon – 3,8 mm
Oorspronkelijke prijs was: € 81,02.€ 35,03Huidige prijs is: € 35,03. Bekijk product- 60%Marktprijs: €29,95
€12,95
-
Aanbieding!
Vinyl vloer – PVC vloer – Rigid Click – Nostalgic Oak Mocha – 3,8 mm
Oorspronkelijke prijs was: € 81,02.€ 35,03Huidige prijs is: € 35,03. Bekijk product- 60%Marktprijs: €29,95
€12,95
-
Aanbieding!
Vinyl – PVC – rigid click – Serene Oak Blonde
Oorspronkelijke prijs was: € 81,02.€ 35,03Huidige prijs is: € 35,03. Bekijk product- 60%Marktprijs: €29,95
€12,95
Vaak samen gekocht
-
DETEROIL BIANCO – natuurlijke zeep voor wit geoliede vloeren – 1l – Tover
€ 20,50 Bekijk product20,50
-
Aanbieding!
Parket Eik Vintage – Invisible Vernis – 14x22x220mm – T&G – HCCO220
Oorspronkelijke prijs was: € 243,62.€ 194,89Huidige prijs is: € 194,89. Bekijk product-20%Marktprijs: €83,89 /m²
€67,11 /m²
-
Aanbieding!
Laminaat Eik Multicolor grijs – 8 mm – 4-zijdig V-groef
Oorspronkelijke prijs was: € 59,57.€ 15,98Huidige prijs is: € 15,98. Bekijk product- 75%Marktprijs: €27,95
€7,50
-
Aanbieding!
Eiken parket – oxidatieve olie invisible white – 14 x 180mm
Oorspronkelijke prijs was: € 82,13.€ 41,03Huidige prijs is: € 41,03. Bekijk product-50%Marktprijs: €59,95/m²
€29,95 /m²














