Webshop
Clickvinyl PVC, VISGRAAT Eik Naturel | 60x146x730 | slijtlaag 0,70 | 21dB
Marktprijs: €55,99
€38,99^>
Reken 10% extra voor snijverlies
Aantal pakketten: 0
Unizip kliksysteem, zonder linkse en rechtse planken Geïntegreerde - & geluidsdempende ondervloer Hoogwaardige kwaliteit 100% waterbestendig, geschikt voor natte ruimtes Geluidsdemping tot 21 dB Luxe afwerking: EIR (Embossed-in-Register)
Rigid PVC Visgraat vinylvloer in met geïntegreerde ondervloer. Deze vinylvloer combineert het beste uit 2 werelden: de natuurlijke uitstraling van luxueus hout en de gebruiksgemak van duurzame PVC. Met een dikte van 6 mm, een sterke slijtlaag van 0,70 mm en het eenvoudige 5G kliksysteem, is deze vinylvloer geschikt voor intensief woon- en commercieel gebruik. Deze rigid PVC vloer is uitermate geschikt voor natte ruimtes. Dankzij de en stabiele opbouw is dit de ideale vinylvloer om warmte, stijl en gebruiksgemak te combineren, Deze geluidsdempende vinylvloer is muisstil en zowel geschikt in renovaties als in nieuwbouw.
SEV127HB
| Lengte | 730 mm |
|---|---|
| Breedte | 146 mm |
| Dikte | 6 mm |
| Slijtlaag | 0,70 |
| Pakketinhoud | 1,705 m² |
| Kleur | natuurlijke eik |
| Look | EIR (Embossed-in-Register) |
| Oppervlakte | Synchrone oppervlaktestructuur |
| Materiaal | PVC |
| Verbinding | 5G click |
| Geluidsreductie | ∆ Llin10 dB |
| Toepassing | Keuken, badkamer, living, slaapkamer, inkomhal, salon, garage, zolder, kelder |
| Plaatsing | zwevend met klikverbinding |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Geschikt voor vloerkoeling | Ja |
| Slijtvastheid/krasbestendigheid | Extreem slijtvast/krasbestendig |
| Waterbestendig | 100% waterbestendig |
| UV-bestendig | Hoge UV-bestendigheid |
| Brandvertragend | Brandklasse Bfl-S1 |
| Warmteweerstand (R) | 0,019 m² K/W |
| Geschikt voor huisdieren | Ja |
| Gebruiksklasse Huishoudelijk gebruik | Klasse 23 |
| Gebruiksklasse Commercieel gebruik | Klasse 34 |
| Plaatsingsniveau | Eenvoudige zelfplaatsing |
| Ftalaten | Vrij van ftalaten |
Andere interessante producten
-
Aanbieding!
Parket Eik VINTAGE – invisible oil – extra brede plank – VIN050220
Oorspronkelijke prijs was: € 316,24.€ 221,37Huidige prijs is: € 221,37. Bekijk product-30%Marktprijs: €108,90 incl.
€76,20 /m² incl.
-
Aanbieding!
Eiken parket – mat vernis cream – 180 x 14 mm
Oorspronkelijke prijs was: € 82,13.€ 41,03Huidige prijs is: € 41,03. Bekijk product-50%Marktprijs: €59,95/m²
€29,95 /m²
-
Aanbieding!
Rigid Click PVC vinylvloer | Latte | 6 mm | 0,70 mm | 21dB
Oorspronkelijke prijs was: € 104,53.€ 73,15Huidige prijs is: € 73,15. Bekijk product-30%Marktprijs: €49,99
€34,99
-
Aanbieding!
Laminaat Grey Oak – 7 mm – 2 zijdige V-groef
Oorspronkelijke prijs was: € 29,85.€ 18,67Huidige prijs is: € 18,67. Bekijk product-36%Marktprijs: €11.99 /m²
€7,50 /m²
Vaak samen gekocht
-
Aanbieding!
Eiken parket – mat vernis Gold – 180 x 14 mm
Oorspronkelijke prijs was: € 82,13.€ 41,03Huidige prijs is: € 41,03. Bekijk product-50%Marktprijs: €59,95/m²
€29,95 /m²
-
Aanbieding!
Eiken parket – matt white lacquer – 1092x130x14
Oorspronkelijke prijs was: € 59,35.€ 29,65Huidige prijs is: € 29,65. Bekijk product-50 %Marktprijs: €59,95
€29,95
-
Aanbieding!
LOT van 8 m²: Eiken parket – vintage – naturel geolied
Oorspronkelijke prijs was: € 151,98.€ 65,98Huidige prijs is: € 65,98. Bekijk productlot van 8m²Marktprijs: €75,99
€32,99
-
ESSENZA – 2-comp. vernis – Extra mat – watergedragen – 1l + 0,1l – Tover
€ 81,98 Bekijk product€81,98















