Webshop
Aanbieding!
« Terug naar volledig aanbod
Laminaat Grey Oak – 7 mm – 2 zijdige V-groef
Marktprijs: €11.99 /m²
Uitverkocht
| Lengte | 1292 mm |
|---|---|
| Breedte | 193 mm |
| Dikte | 7 mm |
| Type materiaal | HDF |
| Decor | grijs eiken, grey oak, light grey oak, dark grey oak |
| Type verbinding | klikverbinding |
| V-groef | 2-zijdig |
| Plaatsing | zwevend met klikverbinding |
| Pakketinhoud | 2,49 m² |
| Levereenheid | Pak |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Geschikt voor vloerkoeling | Ja |
| Geschikt voor huisdieren | Ja |
| Niveau waterbestendigheid | Niet waterbestendig |
| Gebruiksklasse | AC3 Klasse 31 Licht commercieel gebruik |
| Houtcertificering | PEFC |
| Fabrieksgarantie (particulier) | 15 jaar |
| Licht en zonbestendig | Ja |
Andere interessante producten
-
Aanbieding!
Parket Eik – Natural Oil – Franse Eik – 14x190x1900mm – T&G – HCCA022
Oorspronkelijke prijs was: € 233,06.€ 186,42Huidige prijs is: € 186,42. Bekijk product-20%Marktprijs: €80.70 /m²
€64,55 /m²
-
Parket QuickStep – Woestijn Eik extra mat – waterbestendig – CASC5111
€ 153,45 Bekijk productMarktprijs: n.v.t.
€73,95 /m²
-
Aanbieding!
Parket Eik RUSTIC LIGHT – nude vernis – extra brede plank – NAT013220
Oorspronkelijke prijs was: € 336,86.€ 235,80Huidige prijs is: € 235,80. Bekijk product-30%Marktprijs: €116 incl.
€81,20 incl.
-
Aanbieding!
Parket Eik – Visgraat – Natural Vernist – 15x122x610 mm – T&G – HCOH012
Oorspronkelijke prijs was: € 113,30.€ 90,63Huidige prijs is: € 90,63. Bekijk product-20%Marktprijs: 95,13 /m²
76,10 /m²
Vaak samen gekocht
-
Aanbieding!
Parket Eik – unfinished natural – 190x1900x10 mm – T&G – 10PUR013
Oorspronkelijke prijs was: € 279,41.€ 195,65Huidige prijs is: € 195,65. Bekijk product-30%Marktprijs: €96,75
€67,75
-
Aanbieding!
PVC Rigid Click Vinyl – Nostalgic Oak Cinnamon – 3,8 mm
Oorspronkelijke prijs was: € 81,02.€ 35,03Huidige prijs is: € 35,03. Bekijk product- 60%Marktprijs: €29,95
€12,95
-
Quickstep Classic I Havanna naturelle Eik I CLM1655
€ 31,84 Bekijk productMarktprijs: n.v.t.
€19,95 /m²
-
Aanbieding!
Eiken Parket – Natural Vernis – 15x190x1700mm – T&G – HCOH012
Oorspronkelijke prijs was: € 244,48.€ 195,58Huidige prijs is: € 195,58. Bekijk product-20%Marktprijs: €95,13 /m²
€76,10 /m²















