Webshop
Quickstep Classic – Biscuit Bruine Eik – CLM5794
Marktprijs: n.v.t.
€19,95 /m²^>
Reken 10% extra voor snijverlies
Aantal pakketten: 0
Standaardplank
Combineerbaar met vloerverwarming en -koeling
Levenslange garantie voor residentieel gebruik
Waterdicht
| Lengte | 1200 mm |
|---|---|
| Breedte | 190 mm |
| Dikte | 8 mm |
| Slijtlaag | Stain Guard- en Scratch Guard-technologie |
| Kleur | Naturel |
| Houtsoort | Eik |
| Materiaal | DPL |
| Kern | Waterdichte HDF kern |
| Verbinding | Uniclic |
| V-groef | 4-zijdig |
| Type groeven | Impression voeg |
| Plaatsingsniveau | Eenvoudige zelfplaatsing |
| Pakketinhoud | 1,596 m² |
| Levereenheid | Pak |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Geschikt voor vloerkoeling | Ja |
| Slijtvastheid/krasbestendigheid | Extreem slijtvast/krasbestendig |
| Waterbestendige technologie | Hydroseal |
| UV-bestendig | klasse 4 en > 4 |
| Geschikt voor huisdieren | Ja |
| Gebruiksklasse Huishoudelijk gebruik | Klasse 21-22-23 |
| Gebruiksklasse Commercieel gebruik | AC4 Klasse 32 |
| Houtcertificering | EU Ecolabel, Nordic Ecolabel |
| Fabrieksgarantie (particulier) | levenslang |
Andere interessante producten
-
Aanbieding!
PVC Rigid Click Vinyl – Nostalgic Oak Cinnamon – 3,8 mm
Oorspronkelijke prijs was: € 81,02.€ 35,03Huidige prijs is: € 35,03. Bekijk product- 60%Marktprijs: €29,95
€12,95
-
Aanbieding!
Vinyl vloer – PVC vloer – Rigid Click – Nostalgic Oak Mocha – 3,8 mm
Oorspronkelijke prijs was: € 81,02.€ 35,03Huidige prijs is: € 35,03. Bekijk product- 60%Marktprijs: €29,95
€12,95
-
Aanbieding!
Vinyl – PVC – rigid click – Serene Oak Blonde
Oorspronkelijke prijs was: € 81,02.€ 35,03Huidige prijs is: € 35,03. Bekijk product- 60%Marktprijs: €29,95
€12,95
Vaak samen gekocht
-
Aanbieding!
Parket Eik VINTAGE – extra brede plank – medium smoked oil – VIN062220
Oorspronkelijke prijs was: € 316,24.€ 221,37Huidige prijs is: € 221,37. Bekijk product-30%Marktprijs: €108,90 incl.
€76,20 incl.
-
Quickstep Bloom – Elegante naturelle Eik – AVMPU40316
€ 102,92 Bekijk productMarktprijs: n.v.t.
€54,95 /m²
-
HOME MAXI – Self-Linking vernis – watergedragen – 1l -Tover
€ 32,50 Bekijk product€32,50
-
Eiken parket meerlaags – eik 3-strooks – naturel mat vernist
€ 24,99 Bekijk productSold out!Marktprijs: €39,99
va. €19,99 /m²
















