Webshop
QUICK-STEP Basic Ondervloer – 3 mm – 60 m² – QSUDLUN60
Voor laminaat- en parketvloer
Bescherming tegen opstijgend vocht
Eenvoudig te plaatsen
Uitstekende akoestische isolatie
Combineerbaar met vloerverwarming
Zorgt voor een vlakke ondergrond
Deze ondervloer is de beste allrounder als het gaat om geluidsreductie. Hij is ideaal voor ruimtes met veel voetverkeer. Hij maximaliseert de geluidsreductie in de ruimte zelf en in de onderliggende ruimte.
Daarnaast beschermt deze ondervloer uw laminaat of parket ook tegen rijzend vocht. Om volledig dampdicht te zijn is het aanbevolen om de naden tussen verschillende stroken ondervloer dicht te plakken met een dampdichte tape.
De Quick-Step Basic ondervloer is een Polyethyleenschuim met gesloten celstructuur waarvan de bovenkant voorzien is van versterkende folie uit PE.4
| Eigenschappen | Vermindert reflectiegeluid en impactgeluid. |
|---|---|
| Dikte | 3 mm |
| m² per rol | 60 m² |
| Afmetingen | 50 m x 1,2 m |
| Stukgewicht | 5,700 kg |
| Ondergrond | Beton, hout, … |
| Doorgangsgeluid | Score: ΔLw (dB): 18-19 dB |
| Reflectiegeluid | Score: * |
| Warmteweerstand | 0.075 m² °K/W |
| EAN code | 5410455708744 |
Andere interessante producten
-
Aanbieding!
Parket Eik – VISGRAAT – Natural vernis – 120×600 mm – PUR012HB
Oorspronkelijke prijs was: € 100,22.€ 70,15Huidige prijs is: € 70,15. Bekijk product-30%Marktprijs: €116
€81,20
-
Aanbieding!
Eiken parket – mat vernis – 14mm – 5G
Oorspronkelijke prijs was: € 45,86.€ 29,65Huidige prijs is: € 29,65. Bekijk product-35´%Marktprijs: €45,40
€29,95
-
Aanbieding!
Vinyl vloer – PVC vloer – Rigid Click – Nostalgic Oak Mocha – 3,8 mm
Oorspronkelijke prijs was: € 81,02.€ 35,03Huidige prijs is: € 35,03. Bekijk product- 60%Marktprijs: €29,95
€12,95
-
Aanbieding!
Rigid Click PVC vinylvloer | Donkere Eik | 6 mm | 0,70 mm | 21dB
Oorspronkelijke prijs was: € 104,53.€ 73,15Huidige prijs is: € 73,15. Bekijk product-30%Marktprijs: €49,99
€34,99
Vaak samen gekocht
-
Aanbieding!
Eiken parket – mat vernis – 14mm – 5G
Oorspronkelijke prijs was: € 45,86.€ 29,65Huidige prijs is: € 29,65. Bekijk product-35´%Marktprijs: €45,40
€29,95
-
Aanbieding!
Eiken parket – mat vernis smoke – 14 x 180mm
Oorspronkelijke prijs was: € 82,13.€ 41,03Huidige prijs is: € 41,03. Bekijk product-50%Marktprijs: €59,95/m²
€29,95 /m²
-
Aanbieding!
Laminaat Eik lichtgrijs – 7 mm – 4-zijdig V-groef
Oorspronkelijke prijs was: € 67,00.€ 17,98Huidige prijs is: € 17,98. Bekijk product- 75%Marktprijs: €27,95
€7,50
-
TOVCOL PU2C – 2-componenten polyurethaanlijm – Solventvrij – Tover
Bekijk product














