Webshop
Aanbieding!
« Terug naar volledig aanbod
Laminaat waterbestendig – Classic Oak – 8 mm
Marktprijs: €19.99
Uitverkocht
| Lengte | 1292 mm |
|---|---|
| Breedte | 193 mm |
| Dikte | 8 mm |
| Type materiaal | HDF |
| Decor | Houtlook |
| Type verbinding | klikverbinding |
| V-groef | 4-zijdig |
| Plaatsing | zwevend met klikverbinding |
| Pakketinhoud | 1,995 m² |
| Levereenheid | Pak |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Geschikt voor vloerkoeling | Ja |
| Geschikt voor huisdieren | Ja |
| Niveau waterbestendigheid | Waterbestendig |
| Gebruiksklasse | AC4klasse 32 – normaal gebruik |
| Houtcertificering | PEFC |
| Fabrieksgarantie (particulier) | 20 jaar |
Andere interessante producten
-
Aanbieding!
Eiken parket – mat vernis cream – 180 x 14 mm
Oorspronkelijke prijs was: € 82,13.€ 41,03Huidige prijs is: € 41,03. Bekijk product-50%Marktprijs: €59,95/m²
€29,95 /m²
-
Aanbieding!
Laminaat Eiken – classic chique – 8 mm
Oorspronkelijke prijs was: € 59,57.€ 15,98Huidige prijs is: € 15,98. Bekijk product- 75%Marktprijs: €27,95
€7,50
-
Aanbieding!
Rigid Click PVC vinylvloer | Eik Cappuccino | 6 mm | 0,70 mm | 21dB
Oorspronkelijke prijs was: € 104,53.€ 73,15Huidige prijs is: € 73,15. Bekijk product-30%Marktprijs: €49,99
€34,99
-
Aanbieding!
Parket Eik – Natural Oil – Franse Eik – 14x190x1900mm – T&G – HCCA022
Oorspronkelijke prijs was: € 233,06.€ 186,42Huidige prijs is: € 186,42. Bekijk product-20%Marktprijs: €80.70 /m²
€64,55 /m²
Vaak samen gekocht
-
Aanbieding!
Eiken parket – matt white lacquer – 1092x130x14
Oorspronkelijke prijs was: € 59,35.€ 29,65Huidige prijs is: € 29,65. Bekijk product-50 %Marktprijs: €59,95
€29,95
-
Aanbieding!
Parket Eik – Unfinished – 15x189x1800mm – T&G – HCOH000
Oorspronkelijke prijs was: € 254,21.€ 203,36Huidige prijs is: € 203,36. Bekijk product-20%Marktprijs: €93,13 /m²
€74,71 /m²
-
QUICK-STEP Basic Ondervloer – 3 mm – 15 m² – QSUDLUN15
€ 36,00 Bekijk product2,40 /m²
-
Aanbieding!
LOT van 11,08 m²: Eiken parket – cream white mat vernist
Oorspronkelijke prijs was: € 135,58.€ 74,56Huidige prijs is: € 74,56. Bekijk productnog 11,08 m²Marktprijs: €59,99
€32,99















