Webshop
Aanbieding!
« Terug naar volledig aanbod
Reken 10% extra voor snijverlies
Eiken parket – matt white lacquer – 1092x130x14
Marktprijs: €59,95
€29,95^>
Reken 10% extra voor snijverlies
Aantal pakketten: 0
40 op voorraad
Kwaliteitsvolle eiken parket aan een uiterst lage prijs. Deze mooie vloer, zonder veel knopen, heeft een rustige, hedendaagse uitstraling. Eenvoudig te plaatsen dankzij het gepatenteerd 5G clicksysteem.
Afgewerkt in matte vernis cream
| Houtsoort | Eik |
|---|---|
| Afwerking | mat wit vernis |
| Lengte | 1092 mm |
| Breedte | 130 mm |
| Dikte | 14 mm |
| Opbouw | meerlaags |
| Verbinding | 5G click |
| Vloerverwarming | Geschikt, mits naleving geldende voorschriften |
| Vloerkoeling | Ja |
| Pakketinhoud | 0,99 m² |
| Levereenheid | Pak |
| Binnenklimaat | A+ |
Andere interessante producten
-
MYFLOOR CLEANER – reinigingsmiddel voor alle soorten vloeren – 1l – Tover
€ 15,32 Bekijk product€15,32
-
DETEROIL BIANCO – natuurlijke zeep voor wit geoliede vloeren – 1l – Tover
€ 20,50 Bekijk product20,50
-
Aanbieding!
Parket Eik – unfinished natural – 190x1900x10 mm – T&G – 10PUR013
Oorspronkelijke prijs was: € 279,41.€ 195,65Huidige prijs is: € 195,65. Bekijk product-30%Marktprijs: €96,75
€67,75
-
ESSENZA – 2-comp. vernis – Extra mat – watergedragen – 1l + 0,1l – Tover
€ 81,98 Bekijk product€81,98
















