Webshop
QUICK-STEP Basic PLUS Ondervloer – 2 mm – 60 m² – QSUDLBP60
Voor laminaat- en parketvloer
Bescherming tegen opstijgend vocht
Eenvoudig te plaatsen
Uitstekende akoestische isolatie
Combineerbaar met vloerverwarming
Zorgt voor een vlakke ondergrond
Productkenmerken:
Deze hoogwaardige en budgetvriendelijke ondervloer is ideaal voor ruimtes met minder voetverkeer. Hij vermindert het geluid, zowel in de ruimte zelf als de onderliggende ruimtes.
| Eigenschappen | Vermindert reflectiegeluid en impactgeluid. |
|---|---|
| Dikte | 2 mm |
| Pakketinhoud | 60 m² |
| Afmetingen | 6383 mm x 940 mm |
| Stukgewicht | 7,2 kg |
| Ondergrond | Beton, hout, … |
| Doorgangsgeluid | ΔLw (dB): 18-19 dB |
| Reflectiegeluid | Score: ** |
| Dampdichtheid | >100 m |
| Warmteweerstand | 0.066 m² °K/W |
| EAN code | 5415125402977 |
Andere interessante producten
-
LUX MATT – regenererende was voor parket – 1l – Tover
€ 19,88 Bekijk product€19,88
-
Aanbieding!
Parket Eik – Invisible Vernist – 15x190x1600mm – T&G – HCOH010
Oorspronkelijke prijs was: € 230,12.€ 184,09Huidige prijs is: € 184,09. Bekijk product-20%Marktprijs: €95,13 /m²
€76,10 /m²
-
Quickstep Classic I Havanna naturelle Eik I CLM1655
€ 31,84 Bekijk productMarktprijs: n.v.t.
€19,95 /m²
-
LYMPHA – 2-comp. vernis – Natural look – watergedragen – 5l + 0,5l – Tover
€ 358,16 Bekijk product€358,16
Vaak samen gekocht
-
QUICK-STEP Basic Ondervloer – 3 mm – 15 m² – QSUDLUN15
€ 36,00 Bekijk product2,40 /m²
-
Aanbieding!
Laminaat Eik Multicolor Naturel – 8 mm – 4-zijdig V-groef
Oorspronkelijke prijs was: € 59,57.€ 15,98Huidige prijs is: € 15,98. Bekijk product- 75%Marktprijs: €27,95 /m²
€7,50 /m²
-
L’OLIO 100% – Natuurlijke solventvrije olie – 2,5l – Tover (kopie)
€ 179,74 Bekijk product€179,74
-
Aanbieding!
Eiken parket – mat vernis smoke – 14 x 180mm
Oorspronkelijke prijs was: € 82,13.€ 41,03Huidige prijs is: € 41,03. Bekijk product-50%Marktprijs: €59,95/m²
€29,95 /m²















