Webshop
Parket Eik – natural smoked – 190x1900x14 mm – T&G – PUR014
Marktprijs: €116
€81,20^>
Reken 10% extra voor snijverlies
Aantal pakketten: 0
Eiken parket natural smoked, strak en zogoed als knooploos. Deze houten vloer is legklaar en past dankzij haar karakter, perfect in elke ruimte.
Een kwaliteitsparket die egaal is van kleur en quasi spintvrij. Zeer zorgvuldige houtselectie, voornamelijk AB
| Houtsoort | Eik Quercus Rubra |
|---|---|
| Afwerking | smoked |
| Textuur | Geborsteld |
| Lengte | 600-1900 mm |
| Breedte | 190 mm |
| Dikte | 14 mm |
| Toplaag | 3 mm |
| Opbouw | MTX |
| Plaatsing | T&G – volle verlijming aanbevolen – zwevende plaatsing mogelijk |
| Vloerverwarming | Geschikt, mits naleving geldende voorschriften |
| Vloerkoeling | Ja |
| Glansgraad | 5-7% |
| Pakketinhoud | 2,888 m² |
| Levereenheid | Pak |
| Brandweerstand | Dfl S1 |
| Formaldehyde uitstoot | E1 |
| Thermische geleidbaarheid | 0,12W/mK |
| Vochtigheidsgraad | 6 – 8 % (+/- 2%) |
Andere interessante producten
-
NETTARDUE – geconcentreerde detergent – 1l – Tover
€ 14,78 Bekijk product14,78
-
L’OLIO 100% – Natuurlijke solventvrije olie – 2,5l – Tover (kopie)
€ 179,74 Bekijk product€179,74
-
Aanbieding!
PVC Rigid Click Vinyl – Nostalgic Oak Cinnamon – 3,8 mm
Oorspronkelijke prijs was: € 81,02.€ 35,03Huidige prijs is: € 35,03. Bekijk product- 60%Marktprijs: €29,95
€12,95
-
Quickstep Classic I Havanna naturelle Eik I CLM1655
€ 31,84 Bekijk productMarktprijs: n.v.t.
€19,95 /m²
Vaak samen gekocht
-
QUICK-STEP Basic Ondervloer – 3 mm – 15 m² – QSUDLUN15
€ 36,00 Bekijk product2,40 /m²
-
Aanbieding!
Parket Eik – unfinished natural – 190x1900x10 mm – T&G – 10PUR013
Oorspronkelijke prijs was: € 279,41.€ 195,65Huidige prijs is: € 195,65. Bekijk product-30%Marktprijs: €96,75
€67,75
-
Aanbieding!
Parket Eik – VISGRAAT – Unfinished White – 120×600 mm – PUR010HB
Oorspronkelijke prijs was: € 100,22.€ 70,15Huidige prijs is: € 70,15. Bekijk product-30%Marktprijs: €116
€81,20
-
Aanbieding!
Parket Eik – Visgraat – Natural Vernist – 15x122x610 mm – T&G – HCOH012
Oorspronkelijke prijs was: € 113,30.€ 90,63Huidige prijs is: € 90,63. Bekijk product-20%Marktprijs: 95,13 /m²
76,10 /m²








