Webshop
Lot van 9,59 m²: Eiken parket – mat invisible vernis white
Marktprijs: €59,95/m²
€29,95 /m²^>
Reken 10% extra voor snijverlies
Aantal pakketten: 0
8 op voorraad
Kwaliteitsvolle eiken parket aan outletprijs. Deze prachtige vloer, met mooie brede planken en zonder veel knopen, heeft een rustige, tijdloze uitstraling. Eenvoudig te plaatsen dankzij het gepattenteerd 5G clicksysteem.
Invisible mat vernis wit
| Gewicht | 11,3 kg |
|---|---|
| Houtsoort | Eik |
| Afwerking | mat wit vernis |
| Lengte | 1092 mm |
| Breedte | 180 mm |
| Dikte | 14 mm |
| Opbouw | HDF |
| Verbinding | 5G click |
| Vloerverwarming | Geschikt, mits naleving geldende voorschriften |
| Vloerkoeling | Ja |
| Pakketinhoud | 1,37 m² |
| Levereenheid | Pak |
| Binnenklimaat | A+ |
| Uitsortering | second grade |
Andere interessante producten
-
Aanbieding!
Laminaat Lichte Eik met houtstructuur – 8 mm – 4 zijdige V-groef
Oorspronkelijke prijs was: € 22,23.€ 10,43Huidige prijs is: € 10,43. Bekijk product-55%Marktprijs: €15.99
€7,95
-
Aanbieding!
Parket Eik – natural vernis – 190x1900x10 – T&G – PUR012
Oorspronkelijke prijs was: € 279,41.€ 195,65Huidige prijs is: € 195,65. Bekijk product-30%Marktprijs: €96,75
€67,75
-
Aanbieding!
Parket Eik VINTAGE – light smoked oil – extra brede plank – VIN061220
Oorspronkelijke prijs was: € 316,24.€ 221,37Huidige prijs is: € 221,37. Bekijk product-30%Marktprijs: €108,90 incl.
€76,20 incl.
-
Aanbieding!
Parket Eik – Unfinished – 15x189x1800mm – T&G – HCOH000
Oorspronkelijke prijs was: € 254,21.€ 203,36Huidige prijs is: € 203,36. Bekijk product-20%Marktprijs: €93,13 /m²
€74,71 /m²




















